Bedrijfsuitje Overijssel? | Kom skiën bij Snowsports Zwolle

Bedrijfsuitje Overijssel

Sportief bedrijfsuitje in Overijssel


Ben je op zoek naar een leuk en sportief bedrijfsuitje in Overijssel? Snowsports Zwolle biedt voor jouw bedrijf verschillende mogelijkheden aan voor een uniek bedrijfsuitje. Met een groep vanaf vier personen ben je van harte welkom bij ons voor een bedrijfsuitje Zwolle. Met onze verschillende mogelijkheden ben je verzekerd van een leuk bedrijfsuitje op maat.

Snowsports Zwolle is hét indoor ski- en snowboardcentrum van Zwolle. Wij beschikken over twee brede en lange rollerbanen, waarop je eindeloos kunt skiën en snowboarden. Ideaal wanneer je kennis wil maken met de sport of je techniek wil verbeteren. Ook voor een bedrijfsuitje Zwolle is Snowsports Zwolle de ideale plek om je collega’s beter te leren kennen.
UNIEK UITJE
VOOR JOUW BEDRIJF

Reserveer nu jouw bedrijfsuitje, neem
contact met ons op voor meer informatie.

Extra brede en
lange banen

Materiaal
inbegrepen

Goed bereikbaar
vanaf A28

Voor ervaren
en onervaren sporters

Bedrijfsuitje Overijssel reserveren?

Als je op zoek bent naar een bedrijfsuitje in Overijssel is Snowsports Zwolle jouw ideale bedrijfsuitje. Wil je graag meer informatie over hét bedrijfsuitje in Overijssel? Of wil je graag een offerte aanvragen voor een bedrijfsuitje in Overijssel? Neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op. Wij helpen je graag verder en verzorgen een arrangement speciaal op maat voor jouw bedrijf.
Je kunt met ons contact opnemen door te bellen naar 038 – 792 00 99 of te mailen naar info@snowsportszwolle.nl. Je kunt ook een bericht achterlaten via onze website.

Bedrijfsuitje Overijssel mogelijkheden


Wij bieden verschillende mogelijkheden voor een bedrijfsuitje in Overijssel, waarbij wij het gehele programma voor het uitje verzorgen. Bij het programma zijn diverse activiteiten inbegrepen, welke aangepast kunnen worden naar jouw wensen.
Allereerst is er ruimte om te skiën en/of snowboarden. Onder begeleiding van onze gekwalificeerde instructeurs krijgen jullie de basis van de sport onder de knie. De gevorderde wintersporters leren meer over hun techniek en verbeteren deze.
Naast deze activiteit is er ook ruimte voor een wat rustigere activiteit. Denk hierbij aan een activiteit gericht op teambuilding en samenwerking. Hiervoor hebben wij een afgeschermde ruimte beschikbaar. Deze ruimte biedt ook de mogelijkheid om een gastspreker aan het woord te laten.

Maak de dag compleet

Om je bedrijfsuitje Overijssel compleet te maken, bieden wij ook lunch, diner en/of een borrel. Deze zijn op aanvraag en laten wij dus aansluiten op jouw wensen. Op deze manier kun je de dag compleet maken door af te sluiten met een lekker diner of een gezellige borrel, en dat alles op dezelfde locatie.
  • Wat geweldig georganiseerd voor kinderen om hun de eerste kneepjes van het skiën bij te brengen!

    Tinkie Winkie Avatar Tinkie Winkie
    12 december 2021

    Topplek! Topteam! Topservice! (en vandaag zelfs Top-oliebollen) 🤩

    Alyanne Bakker Avatar Alyanne Bakker
    22 december 2023
  • Top! Kan het van harte aanraden! ( wel jammer van de enorme spierpijn na de les )

    Bart Korhorn Avatar Bart Korhorn
    2 februari 2022

    Superleuk!

    Jeroen van Aken Avatar Jeroen van Aken
    6 november 2021
  • Super ski-slee-kinderfeestje gevierd! Alles tot in de puntjes super geregeld. Leuke leerzame les met fijne instructeurs. Warm welkom en begeleiding van iedereen. Aan alles gedacht. Van ranja, snoep, patatjes met... Lees meer

    Kirsten Post-Voogt Avatar Kirsten Post-Voogt
    13 december 2019

    Erg aardige instructeurs, leuke lessen, mooie banen.

    M. Herfst Avatar M. Herfst
    27 december 2020
  • Net terug van ski vakantie in Oostenrijk. Wat ben ik blij dat ik voordien 7 lessen bij snowsports Zwolle heb gehad. Het ging nu zoveel beter dan vorig jaar. Ik ga voor de volgende skivakantie zeker weer op les. Bedankt

    Melanie ten Broeke Avatar Melanie ten Broeke
    9 februari 2020
  • Een mooie locatie! Instructeurs geven leuk en zeer goed les, er wordt goed naar je niveau gekeken. In korte tijd leer je snel de techniek! Zeker aan te raden!

    Elise de Vlieg Avatar Elise de Vlieg
    2 januari 2020
  • Sinds juni snowboard ik bijna wekelijks met veel plezier bij Snowsports Zwolle. Hoewel ik een aantal jaar ervaring in de sneeuw heb, was het even wennen om te boarden op de baan. Maar de vriendelijke en professionele begeleiding helpt goed en ik zie dat mijn techniek met sprongen vooruit gaat. Je kunt hier terecht om je techniek beter onder controle te krijgen of om voor de wintersport weer even te wennen aan het skiën/snowboarden. Maar ook voor een (personeels)uitje is het een leuke optie. Ik kijk uit naar de lessen die volgen!

    Annemijn Kroon Avatar Annemijn Kroon
    4 september 2021
  • Super ski-slee-kinderfeestje gevierd! Alles tot in de puntjes super geregeld. Leuke leerzame les met fijne instructeurs. Warm welkom en begeleiding van iedereen. Aan alles gedacht. Van ranja, snoep, patatjes met snacks, tot aan goodiebag. Voor zelfs de kinderen die nog nooit op de latten hadden gestaan, een super ervaring. Een middag vol plezier en voor iedereen een onvergetelijk feestje!!!

    Kirsten Post-Voogt Avatar Kirsten Post-Voogt
    13 december 2019

snowsports
zwolle

Neem afslag Zwolle Noord en je bent binnen 3 minuten bij Snowsports Zwolle. Je vindt ons tussen de snelweg A28 (afslag Zwolle Noord) en PEC Zwolle, schuin tegenover de McDonalds aan de Ceintuurbaan 34.
Plan je route Reserveren
Contactgegevens
Ceintuurbaan 34
8024 AA Zwolle

038 - 792 00 99 info@snowsportszwolle.nl
Snowsports Zwolle is het hét adres voor een bedrijfsuitje in Zwolle, Kampen, Meppel, Dalfsen, Ommen, Hattem!
Reserveren

    Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens door Snowsports Zwolle.